Przedstawiamy najnowsze wydawnictwo Stowarzyszenia Wielkie Jeziora Mazurskie 2020.

Hasło „Mazury – Cud Natury” ma ponad dekadę i można by zaryzykować tezę, że zyskuje na czasie, ponieważ nigdy wcześniej nie ceniono walorów naturalnych tak, jak obecnie. W obliczu cywilizacyjnej ekspansji rezerwaty zrównoważonego rozwoju biznesu, gdzie przyroda współgra z działalnością człowieka, cieszą się szczególnym zainteresowaniem potencjalnych inwestorów.

Tymczasem Cud Mazur nie kończy się jedynie na naturze w jej letnim turystycznym wydaniu. Stąd projekt „7 Cudów Mazur”, będący wspólnym dziełem gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Wielkie Jeziora Mazurskie 2020, który odsłania mniej znane oblicze tego regionu – Mazury jako idealne miejsce do inwestowania i rozwoju biznesu .

Na łamach tego wydawnictwa oddajemy głos zarówno gospodarzom gmin, jak i przedsiębiorcom, którzy zdecydowali się właśnie tu rozwijać własne biznesy. To oni dają najbardziej wiarygodne świadectwo nieznanych szerzej atutów Mazur – regionu, z którego każdego dnia eksportuje się na wszystkie kontynenty wachlarz różnorodnych produktów, i w którym inwestorzy z całego świata lokują swój kapitał. Oprócz tego ciekawe miejsca, kultowe wydarzenia i ciekawostki z regionu.

Informator w wersji papierowej jest dostępny nieodpłatnie w urzędach i informacjach turystycznych na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Zapraszamy do lektury!