Kolejne elementy Mazurska Pętla Rowerowa bliżej powstania! Dziś podpisano umowy na budowę Miejsc Obsługi Rowerzysty na trasie pętli w gminach Mikołajki oraz Ryn.

Dziś w Mikołajkach podpisano dwie umowy na budowę Miejsc Obsługi Rowerzystów na trasie Mazurskiej Pętli Rowerowej. Obie inwestycje będą zrealizowane jeszcze w tym roku – w Mikołajkach do końca marca a w Rynie do końca listopada.

To duża inwestycja, duże przedsięwzięcie organizacyjnie ale bardzo satysfakcjonujące bo efekty będą widoczne i mam nadzieje będą cieszyć i mieszkańców i turystów – powiedziała Agnieszka Kombel – Gawlik, dyrektorka biura zarządu Stowarzyszenia Wielkie Jeziora Mazurskie 2020.

Współpraca z samorządami pozwala nam połączyć, wzbogacić nasze atrakcje turystyczne– zauważył dziś także dziś Jarosław Filipek, burmistrz Miasta Ryn.

Podpisanie umów na budowę 2 Miejsc Obsługi Rowerzysty w gminach Mikołajki i Ryn.

Więcej o projekcie i współpracy partnerów: 15 samorządów zrzeszonych w Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 – Stowarzyszenie, nadleśnictwa Lasy Państwowe, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad [GDDKiA] oraz Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie można przeczytać tutaj WielkieJeziora.pl/projekty/mazurska-petla-rowerowa/.

Relacja wideo z wydarzenia tutaj.