Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 z kolejnym wyróżnieniem. Tym razem podczas uroczystej gali nagrody Sternik 2022, organizowanej przez Bank Gospodarstwa Krajowego, w Starych Jabłonkach uhonorowano statuetką i wyróżnieniem w kategorii Sternik Inwestycji.

W piątek, 16 września, w Starych Jabłonkach odbyła się uroczysta gala drugiej edycji nagrody Sternik 2022. Nagroda, a właściwie nagrody Sternika w sześciu kategoriach, przyznawana jest przez Bank Gospodarstwa Krajowego wraz z partnerami. Jej celem jest docenienie tych liderów, którzy obrali kurs na rozwój: kurs na innowacje, na nowe inwestycje, na ekspansję zagraniczną, na zrównoważony rozwój – wykorzystując dostępne możliwości.

Stowarzyszenie zostało uhonorowane wyróżnieniem w kategorii Sternik Inwestycji. Doceniono skalę zaangażowania w projekty inwestycyjne, umiejętną współpracę z wieloma partnerami, znaczenie inwestycji dla rozwoju biznesu i lokalnej społeczności. Zwrócono uwagę na inwestycje w odnowienie infrastruktury żeglownej Wielkich Jezior Mazurskich oraz budowę szlaku rowerowego Mazurskiej Pętli Rowerowej. Pamiątkową statuetkę odebrała Pani Agnieszka Kombel – Gawlik, Dyrektorka Biura Zarządu Stowarzyszenia.

Nagrody przyznano także w kategoriach: Sternik Zielonej Transformacji, Sternik Eksportu, Sternik Inwestycji, Sternik Odpowiedzialności Społecznej, Sternik Przyjazna Administracja, Sternik Ochrony Zdrowia, Nagroda specjalna BGK.

Organizatorom dziękujemy a członkom Stowarzyszenia gratulujemy.

Więcej o konkursie można przeczytać TUTAJ.